Hızlı Sipariş Hattı
(224) 234 56 78
Keten Tohumu
Keten Tohumu faydaları
Keten Tohumu kapsülü
Keten Tohumu nasıl kullanılır
Keten Tohumu tohumu
Keten Tohumu
Keten Tohumu
Keten Tohumu
Keten Tohumu
Keten tohumu kapsülü mikrop öldürücüdür. Bağırsakların düzenli çalışmasına yardımcı olur ve bağırsakları temizler. Sindirim sistemi iltihaplarında faydalıdır. Kemikleri ve sinir sistemini güçlendirmeye yardımcı bitkisel gıda takviyesidir.
21.00
TL
Keten Tohumu Keten Tohumu Keten Tohumu Keten Tohumu
Keten Tohumu
21.00 TL
Keten Tohumu Keten Tohumu
40.00 TL
Keten Tohumu Keten Tohumu Keten Tohumu
57.00 TL
Nakit Ödeme
Kapıda Nakit
Kredi Kartı
Kapıda Kredi Kartıyla
Banka Havalesi
Banka Havalesi
Ad, Soyad
Telefon
Şehir
E-Posta
Adres
Sepet Siparişiniz başarı ile oluşturuldu. Müşteri hizmetleri yetkililerimiz gün içerisinde sizinle irtibata geçecektir.

Keten Tohumu Çeşitleri Nelerdir

Ketentohumu (Linum usitatissimum): Yaz aylarında mavi renkte çiçekler açan ve kireçli topraklarda yetişen, mavi çiçekli otsu bir bitki olan Keten Bitkisinin tohumları ve bu tohumlardan elde edilen yağdır.

Keten tohumu, müsilaj, protein, çeşitli vitaminler, glikozitler, aminoasitler, iridoit, Omega–3, Omega–6 ve Omega–9 yağ ve Keten Tohumu Yağı içerir.

Yetiştirildiği Yerler: Ketenin asıl vatanının Türkiye, Suriye, Irak ve Mısır gibi Ortadoğu ülkeleridir. Günümüzde kültür bitkisi olarak yetiştirilmesinden dolayı Avrupa, Asya, Amerika’nın Kuzey ve Güneyinde yetiştirilmektedir

Toplanması-Saklanması: Tohumlar iyice olgunlaştıktan sonra, çiçek kapsülleri iyice kahverengileşince, genellik eylül sonunda toplanır. Tohumlar makine ile iyice harmanlandıktan sonra çok iyi şekilde kurutulur.